Dětská odrážedla – zábava dovnitř i na ven

  • Můj syn mě dnes ráno pořádně vylekal, když první co mi řekl u snídaně bylo něco o motorce. Byl jsem ještě rozespalý a tak jsem pořádně nevnímal o co jde. Abyste pochopili, synovi budou dva roky a příští sobotu to má jak se patří oslavit. Já si až do teď lámal hlavu s dárky, ale o jeho náhlém přepadu jsem měl zase o jednu starost méně.
  • Bounce toyHned jak jsem dojel do práce, zapnul jsem počítač a začal si hledat něco málo o dětských odrážedlech. Po projetí několika diskuzních fór a internetových obchodů jsem jako vhodnou variantu vybral následující odrážedlo.
  • BABY MIX dva v jednom je vyrobeno z velice kvalitního plastového polymeru a jde o bezpečnou a skvěle provedenou hračku.Speciální tvar hračky napomáhá k rozvoji motorických schopností dítěte v citlivém věku. Kombinuje v sobě prvky klasickéh oodrážedla a dětského chodítka. Kola jsou pevná, všechny hrany na odrážedle jsou zaoblené a tím je docílena vysoká bezpečnost užívání výrobku. Výrobek je určen nejen pro ty nejmenší, ale také pro děti, které už se chodit naučily. Přední část produktu je doplněna o několik tlačítek, které symulují klakson a při stisknutí vydávají různé zvuky.
  • Nosnost výrobu je dvacet kilogramů a dítě na něm pohodlně vydrží sedět až do výšky sto dvaceti centimetrů. K produktu lze také přidělat vodící rukojeť, která slouží jako bezpečnostní prvek a v nepřehledných zatáčkách či na rušné ulici umožňuje rodiči plně kontrolovat pohyb svého potomka.
  • Díky vhodně zvolenému materiálu je údržba odrážedla velice snadná a tak je možné výrobek užívat vevnitř i venku a to bez větších potíží při čištění kol či podvozku. Barevné provedení je kombinací bílé a černé barvy.
  • Mnoho firem, které tento produkt nabízejí mají ve svém sortimentu také spoustu doplňků, od repliky policejní helmy a policejních polepů až po doplňky v motorkářském stylu. Dítě se tak může prohánět pokojem jako policista honící lupiče nebo jako pilot vesmírné lodi.