Hledáte letos nejbezpečnější hračku pro Vaše děti?

Bezpečná hračka – sen mnoha maminek, které mají o své ratolesti oprávněnou starost. Vždyť už jen chvilková nepozornost může způsobit katastrofu. Co pak může dokázat nebezpečná hračka? Člověk nechce ani domýšlet. safest toy for your childrenVe skutečnosti jsou děti určitým způsobem chráněny – veškeré hračky procházejí homologací. Existuje profese revizního technika v hračkářském průmyslu, která má na starost výstupní kontrolu. Bezpečnost hračky však začíná už při jejím návrhu. Obecně platí že čím mladší je cílová skupina, tím je hračka bezpečnější a naopak. Úroveň bezpečnosti každé hračky uvádí na obalu číslo v kroužku, symbolizující věk dítěte. Hračky bývají rovněž metodicky testovány i státními orgány.

Někdy lepší zůstat doma, než vyrazit do kasina

Žádná hračka není úplně bezpečná a vždy hraje roli notná dávka pozornosti. Ačkoliv se může zdát že si dítko hraje hezky a nemůže se mu nic stát, je třeba být na pozoru především u nových hraček. V ten moment je moudřejší zůstat u dítěte a odpustit si společenskou zábavu, ať už je to hospoda nebo návštěva oblíbeného kasina. Opatrný rodič si raději stáhne bingo app a pobaví se doma, zatímco jeho ratolest objevuje radosti nové zábavy. Nakonec, takové mobilní bingo je docela zábavná záležitost a dá se lehce snoubit s rodinným životem. Tak proč se nepobavit, když to jde?

Nebezpečí číhá všude – ať už je to kasino nebo dětská hračka. Tak například neškodná koloběžka. Koloběžka je určena k pohybu a pokud je užívána v souladu s návodem k použití, je poměrně neškodná. Co se však stane, pokud si dítě na koloběžku sedne bokem a použije ji jako malou židličku? Pravděpodobně se bude chtít zapřít ručičkou, neboť koloběžka není určena k sezení. V tento moment je dítě už jen prstík od pláče. Mezi blatník a kolo se prst velice jednoduše dostane, pak stačí aby kolečko popojelo a prst se skřípne. To je bolesti a naříkání!