Hračky pro kočky – Nejlepší zábavné hračky, které můžete dát hravé kočce

  • Toys for catsMáte doma kočku, kterou potřebujete zabavit v době Vaší nepřítomnosti nebo jí jen chcete dopřát větší požitek ze hry a života? Kupte jí některou z následujících hraček a nebudete litovat. Vaše kočka bude nadšená, Vy budete mít víc volného času pro sebe a navíc Vám pohled na spokojeného mazlíčka vždy spraví náladu.
  • Hračky jsme vybrali dle doporučení nejobsáhlejšího serveru pro zábavu domácích mazlíčků, který provozuje také e-shop s těmito produkty. Zootopia.cz se sídlem v Praze se již více než deset let zabývá vývojem a prodejem hraček a doplňků pro domácí mazlíčky, zejména pak pro psy, kočky a drobné hlodavce.
  • Začněme tedy prvním produktem. Jedná se o tunel, který může kočce sloužit zaprvé jako úžasná hračka a zadruhé jako skrýš a útočiště. Tunely se dají pořídit v různých barvách, velikostech a délkách a po vhodné kombinaci s podložkovým materiálem nebude chtít Vaše kočka toto místečko nikdy opustit.
  • Druhým produktem, který ocení zejména majitelé více koček, je kočičí míčkodráha. Představte si klasickou autodráhu, zvedněte její okraje a místo auta vložte míček o průměru sedm a půl centimetru. Získáte tak dráhu, u které vydrží sedět nejedna kočka celé hodiny. Posíláním míčku tam a zpět nebo navzájem se kočky zabaví i bez Vaší společnosti a budou nad míru spokojené.
  • Třetím produktem, který bych nenazvala tak úplně hračkou je klaské laserové ukazovátko, kterým jsme jako děti svítily na protější domy a učitelkám na tabuli. Pokud kočku zaujmete prvním probliknutím, stačí už jen pobíhat s červenou tečkou po podlaze a kočka bude radostí bez sebe. Chytat něco tak rychlého a zářivého pro ni bude slastí a dokáže si tak vyhrát dlouhé hodiny. Otázkou zůstává, zda tak dlouho vydržíte s laserovým ukazovátkem Vy.
  • Poslední hračkou, kterou dnes zmíníme je jakási kočičí udice. Peříčko upevněná na šňůrce, která je přichycená ke konci padesáti centimetrové tyče. Pokud s tímto jednoduchým zařízením vydržíte před kočkou chvíli mávat, zaručenš vystartuje a začne si s návnadou hrát.