Jaké jsou druhy hraček pro kočky?

Kočka je především dravec. I ten nejvymazlenější kočičí miláček má lovecké pudy a cokoliv se hýbe je pro takovou kočku atraktivní záležitost. To dává člověku příležitost potěšit kočku opravdu mnoha způsoby. Názornou ukázkou kočičího štěstí je kočičí hrad. Konstrukce kočičího hradu spočívá v systému žebříků, rour, plošin a hraček. Kočka si tak může hrát i odpočívat na jednom místě. Ostatně, děti nejsou jiné a průlezky doslova milují.kinds of toys for cats

Velice zajímavý je projekt Poopy Cat. Kočičí hřiště si lze postavit jako lego a kočky si můžou hrát na divočinu. Systém tunelů pro kočky je rozšířením jednorázového domečku s podestýlkou.

Kočka si hraje, a co teď?

I mnohem menší a levnější záležitosti však dokážou kočku pěkně zabavit – většinou jsou takové kočičí hračky ve formě všelijakých balónků, provázků a podobně. Existují i hry rozvíjejí kočičí intelekt, které je zaměstnají a ty si budou hrát o samotě. Pak už bude hračku potřebovat i páníček, protože kočička se bude věnovat své nově získané zábavě. Pokud je k dispozici telefon a páníček si rád hraje, nabízí se například zábavná aplikace kasino android pro mobilní telefony s Androidem nebo tolik oblíbené tablety. Obecně vzato, kočičky rády škrábou a honí se za pomyslnou myší stejně, jako se mnoho lidí honí za penězi a baví je to. Existuje dokonce i automaticky ovládaný laser, který majiteli kočky umožní věnovat se jiným věcem – třeba vlastní honbě za penězi.

Hon na kočku a myš

Inspirovat se lze například v domácnosti – boty, župany i nábytek dávají jasnou nápovědu, co kočičce pořídit – vše co se dá nějakým způsobem rozcupovat. Pro fanoušky drobné elektroniky nelze než doporučit jednoduché laserové ukazovátko. Lanko s balónkem připevněné na strop se stane velice vhodným a stylovým doplňkem domácnosti. Kočička se možná bude natolik bavit sama, že si člověk bude muset najít svoji vlastní hračku a pobavit se také.