Jaké jsou nejžhavější hračky pro Vánoce 2015?

  • toys for ChristmasRok 2015 nám přinesl spoustu novinek na trhu s hračkami, zábavní elektronikou a všemi možnými výdobytky moderní doby. Proto bude velice těžké vybrat tu nejžhavější hračku, kterou byste rozhodně na nákupním seznamu neměli zapomenout. Současný trh s hračkami je tak různorodý a rozvětvený, že jen těžko můžeme vybrat jednu či několik hraček, které označíme jako nejlepší. Všechny hračky mají totiž svou cílovou skupinu, kterou oslovují a proto je rozhodování o nejlepší hračce vždy složité. Nikdy se nezavděčíte všem, to je prostě nemožné.
  • Než začneme tvořit nějaký seznam nejlepších hraček, měli bychjom si určit kritéria, podle kterých budeme vybírat. Rozhodně by nemělo chybět posouzení ceny, cílové skupiny a jak je s danou hračkou spokojená, provedení, funkčnost a splnění svého cíle nebo dostupnost na českém trhu.
  • Po zvážení všech faktorů nám na vrcholu žebříčku zůstaly tři hračky. Drony, malá zařízení ovládaná ze země, hračky pro domácí mazlíčky se kterými si vyhrají i majitelé mazlíčků a deskové hry, které se na špičce drží již několik let a to především díky větší propracovanosti a stálému dotahování herních detailů.
  • Představme si tedy hračku číslo jedna – drony. Drony jsou malé letouny či zařízení jim podobná, která mohou soužit k mnoha účelům. Primárně vojenská záležitost se rozšířila mezi veřejnost v posledním roce a to takovým způsobem, že i v nejmenší vesničce v horách má alespoň jedno dítě malý dron na hraní. Dalším využitím dronů je například kamerový či fotografický záznam událostí ze vzduchu, který využívají zejména pořadatelé festivalů, akcí pro veřejnost či různých závodů. Ať už z bezpečnostního hlediska nebo jako metodu získání materiálu pro propagaci akce či zaznamenání atmosféry z jiného úhlu pohledu. Tato hračka je tedy oblíbenou a číslem jedna zejména díky širokému využití a velmi široké cílové skupině, na kterou cíli. S drony si vyhrají jak děti, tak dospělí, mohou být využity v obchodní sféře či sportu a nabízejí svým majitelům hodiny zábavy nejen při létaní ale také při zpracování získaných dat a obrázků.