O nás

  • Naše firma je sice nováčkem na trhu, je ale složená z odborníků v oboru a tak si můžete být jistí tím, že objednáním a výběrem hračky u nás nebude zklamaní. Firma byla založena v roce 2009 s cílem zaujmout širokou veřejnost originálními a na míru vyrobenými hračkami jak pro děti, tak pro domácí mazlíčky. Náš tým pracuje ve stejném složení již čtyři a půl roku a tato souhra měla za výsledek mnoho unikátních kousků hraček, které mají ve svých pokojících děti českých i zahraničních celebrit nebo pejskové mnoha britských lordů.
  • Prvním členem týmu je náš Art Direktor Pepa. Ten má nastarosti komunikaci s klienty, vyslechnutí jejich požadavků a následný vzhledový návrh požadované hračky. S klienty má vždy několik sezení a to mu umožňuje získat dostatečné množství informací, podle kterých může první návrh vytvořit.
  • Druhým členem je Maria, která se zabývá vzhledem a provedením. Vystudovala architekturu a průmyslový design na VUT a je osobou, která dá hračce jasné tvary a finální vzhledovou verzi. Na starosti má také barevné provedení hračky.
  • Třetím členem je náš ,,materialista“ Ondřej, který hračku obleče do jedinečného kabátku a podle jejího budoucího užití navrhne materiál, z kterého bude hračka vyrobena. Říká o sobě, že nejraději pracuje s plyšovými hračkami nebo hračkami, které jsou potaženy látkou. Prý kvůli kvalitě materiálu a jak jsou příjemné na dotek.
  • Posledním členem našeho týmu je technik Pavel, který má nastarosti to nejdůležitější – aby hračka fungovala tak jak má. Vystudoval pražské ČVUT a zabývá se všemi strojky, táhly a celým vnitřkem hraček. Jeho práce je ta nejdůležitější, protože celou hračku uvede do pohybu právě on. Mezi námi je jakýmsi bohem, který do hračky vdechne duši.
  • Speciální požadavky klientů, kterým nejsme schopni vyhovět v této sestavě, pak řešíme individuálně s odborníky z různých odvětví průmyslu či designu. Pátým členem týmu je tak většinou nějaký externí odborník, bez jehož práce se mnohdy neobejdeme.