Pomocník při výběru klasických a oblíbených hraček pro děti

  • V dnešním receptáři si řekněme něco o hračkách, které se v současné době na českém trhu vyskytují a jak správně vybrat hračku,která se bude líbit konkrétnímu dítěti. Abychom se v této problematice lépe zorientovali, rozdělme si děti do několika kategorií. První kategorii nazvěme Klasické holčičky.
  • BarbieKlasické holčičky jsou slečny, které vyrůstají na princeznách, barbie s domečky a konících se spletenými růžovými vlasy. Pro tento typ dítěte je nejlepší hračkou právě něco z již zmiňovaného. Pokud má slečna panenek dostatek, vždy ji potěšíte dokoupením nových šatů, doplňků či malovátek pro barbie. Širokou škálou se také pyšní firmy vyrábějící domečky pro panenky, ke kterým můžete postupně dokupovat příslušenství jako stáje, bazén, garáž či wellness místnost. Koníky je také možné doplnit elegantní a sladěnou sadou sedla či kartáčků na hřívu. V tomto případě samozřejmě nezklamete ani koupí dětského laku na nehty, gumiček či dalších doplňků do vlasů.
  • Druhou kategorií jsou sportovní děti. Bez ohledu na pohlaví se jim zavděčíte s jakýmkoli sportovním náčiním. Tento typ dětí je na hračky většinou nenáročný a obecně volí užitečný dárek před něčím zbytečným. Takové dítě se o sebe většinou příliš nestará, protože mezi tréninky a školou jednoduše nemá čas na gelování vlasů či lakování nehtů. Dárek je pak vhodné vybrat dle sportu, který dítě provozuje. Hokejistu potěší nová přilba nebo hokejka, fotbalistu podepsaný míč, plavce brýle z nové řady firmy Arena.
  • Třetí kategorií jsou takzvaní Geekové, fanoušci sci-fi filmů, komiksů a počítačových her. U těchto dětí stačí pouze vypozorovat, jaká je jejich oblíbená hra či fiktivní postava a můžete se pustit do nakupování. Internet je plný počítačových her a věcí každodení potřeby s dětskými hrdiny. Hrneček s Iron Manem, mikina s logem Nebelvíru z Harryho Pottera nebo tričko s hláškou z oblíbeného seriálu. Pro tento typ dětí je cokoli z uvedeného jasná volba.
  • Poslední rada na závěr – všímejte si svých dětí a nákup hraček pro Vás bude vždy mnohem snažší.