Průvodce nákupem luxusních hraček

  • luxury toysPokud se v letošním roce hodláte odměnit něčím výjimečným, něčím co jen tak někdo nemá, měli byste sáhnout do kategorie luxusních hraček, které se v poslední době dostávají do popředí a získávají si čím dál větší oblibu široké veřejnosti. Výběr takové hračky však není jednoduchá záležitost a proto si projdeme několik bodů a kritérií, které byste při každém takovém nákupu měli zvážit.
  • Prvním z nich je materiál a barevné provedení produktu. Nejdůležitějším faktorem je samozřejmě barva. Zlatá se nehodí k doplňkům a stylu tak jako stříbrná a ani černá nebo bílá nejsou tak univerzální jak vypadají. Musíte tedy nejprve pečlivě zvážit, k jaké příležitoti hračku kupujete a zda se Vám bude hodit k Vašemu outfitu, autu či opálení. Nevhodně nakombinované luxusní doplňky totiž často páchají víc škody než užitku a nesprávnou kombinací barev si můžete utrhnout nejeden trapas. Materiál produktu by pak měl být vybrán také podle příležitosti, ke které si Vaši luxusní novinku vezmete. Dřevěné doplňky, jakkoli lakované, byste neměli ničit na dovolené ve slané mořské vodě nebo vystavovat přílišnému slunci. Pro tuto příležitost volte raději pozlacené či kovové produkty.
  • Druhým důležitým bodem je vzorování hračky a celkový design. Pokud hračka designem nesedí k zevnějšku, máme tu téměř tak velký problém jako u barvy. Ke květovaným vzorům si nemůžete dovolit hrubě řezanou hračku nebo proužky. Obecně byste nikdy neměli kombinovat více motivů a doplňky a hračky vždy volit do kontrastu s oděvem. Máme na mysli květiny – hladký vzor, proužky – hladký vzor a tak dále.
  • Nejdůležitějším faktorem při výběru je však cena a výrobce. Při koupi luxusní hračky byste nikdy neměli kupovat pod cenou a to zejména na levných čínských obchodech. Hračky prodávané na těchto webech vypadají jako naprosté repliky originálu, jejich kvalita se však projeví v prvních týdnech užívání a Vy budete nemile překvapení při prvních známkách poškození. Buďte proto vždy stoprocentně rozhodnutí, že drahou a luxusní hračku chcete zakoupit.