Udělějte Vaše dítě výjimečným s jedinečnými ručně vyráběnými dřevěnými hračkami a dárky!

  • handmade wooden toysPokud už máte odrostlejší děti a nevíte co jim koupit k narozeninám či Vánocům, musím Vám jednoznačně doporučit českou firmu Wooden Heaven a její výrobky. Firma byla založena roku 2005 studenty průmyslového designu na VUT v Brně a v České republice je zatím jedinou svého druhu. Specializuje se na výrobu dřevěných módních doplnků a drobných dárkových předmětů, které potěší každého gentlemana nebo opravdovou dámu.
  • Firma nabízí několik řad produktů – pro něho, pro ni a unisexovou řadu produktů pro různé příležitosti.
  • Syna můžete ve vhodnou chvíli obdarovat dřevěným motýlkem, který se vyrábí ve třech barevných provedeních – z dubového, habrového a tisového dřeva. Každý kousek je pak možné doplnit jemnými proužky ze základního vzorníku barev, který najdete na webu firmy. Druhým kouskem pro něj jsou stylové dřevěné hodinky, které nikdo nepřehlédne a Váš syn si díky nim získá obdiv a uznání mnoha slečen. Stejně jako u motýlka je možné hodinky doplnit drobným vzorem. Třetím oblíbeným produktem jsou pak manžetové knoflíčky, které firma nabízí ve dvanácti základních provedeních a tvarech.
  • Řada pro ni se pyšní zejména dřevěnými šperky – nejčastěji sadou náhrdelníku a naušnic. Dokoupit lze navíc prsten či piercing. Náhrdelník s doplňky se jako u pánské řady vyrábí ve dvanácti základncíh provedeních a firma navíc nabízí možnost doplnění čistě dřevařské práce o jemné zlaté či stříbrné prvky.
  • Unisex řada obsahuje zejména produkty každodenní potřeby a tak v internetovém obchodě narazíte především na benzínové zapalovače vyvedené ve dřevě, kuřácké sady jako tabatěrky, dýmky či fajfky, dřevěná pouzdra na bankovky a účtenky nebo brože různých tvarů a velikostí.
  • Všechny produkty je také možné doplnit o krátký vyřezávaný vzkaz, rytinu Vámi vybraného znaku nebo vzoru či zabalení do speciální krabičky se stylovou náplní. Cena produktů začíná na dvou tisících korun a může se vyšplhat až k deseti tisícům. Vše záleží na volbě dřeva a případného doplnění daného produktu. Nejedná se sice o nejlevnější záežitost, ale Vaše děti Vám budou nesmírně vděčné a stylový dárek jistě ocení.